;

Say Yapı Teknoloji Kimdir?

Yatırımcı Firma
Say Yapı Teknoloji

Digicom Grup Şirketleri çatısı altında kurulan Say Yapı Teknoloji, Türkiye’nin önde gelen ayrıcalıklı noktalarında lüks ve sıradışı projeler hayata geçirdi.

Say Yapı Teknoloji; ileri teknoloji yaşam alanları inşa etme ve gayrimenkul geliştirme alanlarında ilerlemeye başladı. Say Yapı bugüne kadar; bir çok lüks rezidans ve villa projelerine, plazalara, üretim komplekslerine ve tarihi eserlerin restorasyonlarına imzasını attı. Say Yapı Teknoloji Türk gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getirecek “marka konut” anlayışını başlatarak, “yooistanbul inspired by Philippe Starck” projesine imza attı.

Kurulduğu ilk günden beri Say Yapı; ülkemizde süregelen konut anlayışını değiştirmeyi hedefleyerek, uluslararası işbirlikleriyle ünlü markaları, efsane tasarımcıları ve son teknolojiyi projelerine dahil etmektedir. Özenle belirlenmiş seçkin lokasyonlarda kalite, tasarım, fonksiyonellik ve konforu bir araya getirerek; gayrimenkul sektörüne yön vermek amacıyla çıktığı yolda, emin adımlarla ilerlemektedir.

Digicom Grup hakkında daha fazla bilgi icin tıklayınız.

Sizi Arayalım


Email, sms yolu ile bilgilendirilmek istiyorum.